Затишок в будинку і комфортні умови життя створити нескладно. Сьогодні існує маса обладнання, що допомагає домогтися ідеального мікроклімату в кожному житлі. Інтернет магазин Кочегарка пропонує купити техніку для опалення будинку за прийнятними цінами. http://ko4egarka.com/elektricheskie-kotly

Про компанію

Фірма кочегарка, Кропивницький, була створена незабаром після початку нашої роботи в 2000 році. З тих пір інтернет магазин зумів отримати широку популярність у тисяч покупців завдяки серйозному підходу до роботи і орієнтованості на своїх клієнтів.

Сьогодні наша фірма – одна з найбільш затребуваних і великих в Україні. У нас можна придбати масу різновидів опалювальних приладів останнього покоління. Всі товари, які можна знайти у нас, є оригінальною продукцією затребуваних в нашій країні і в Європі брендів. Це гарантує прекрасну якість експлуатації техніки і повне задоволення від її використання. Комфортні умови співпраці з нами роблять звернення в магазин Кочегарка приємним і вигідним для всіх клієнтів.

Асортимент магазину

Опалення Кочегарка Кіровоград – це чудовий вибір опалювальної техніки на будь-який смак і гаманець. У нас можна придбати безліч різновидів котлів, серед яких – затребувані сьогодні піролізні котли, електричні, газові, твердопаливні. Також в магазині можна підібрати промислові котли підвищеної потужності, розраховані на солідні навантаження і тривалий термін експлуатації.

Ko4egarka також дає можливість придбати сонячні батареї і колектора для економії електроенергії в будинку. В магазині доступні теплові насоси відмінної якості для експлуатації в любо приміщенні. Крім продажу техніки, компанія надає послуги з консультування в процесі експлуатації приладів.