Додайте нових фарб в свій відпочинок в еко-комплексі» Бреч», сходіть на риболовлю! До ваших послуг-рыбалка киев, будиночки прямо біля озера і кілька водойм для різноманітного дозвілля. Насолоджуйтеся спокоєм раннього ранку, свіжим повітрям напівдикої природи, голосами лісових птахів і запахом хвої – і прекрасним уловом!

Вас давно цікавить рибалка під Києвом з ночівлею? – Тепер ви знаєте, куди їхати! Готельно-ресторанний комплекс «Бреч» надасть вам все необхідне для риболовлі та відпочинку під Києвом:

повний комплект рибальських снастей
рибалка на карася, окуня, товстолобика і дзеркального коропа
трофейна рибалка на щуку на великих рибних озерах – з берега або з човна
оренда альтанки на березі
можливість зняти будиночки з риболовлею для максимально комфортного лову.
Улов ви, звичайно ж, можете забрати з собою і приготувати його самостійно на грилі або довірити створення смачної страви кухарям наших ресторанів.

Чому відпочинок та рибалка в Київській області так популярні?
По-перше, виїжджаючи за місто, ви залишаєте позаду всі справи, стреси і зобов’язання, і хоча б на вихідні занурюєтеся в тишу і спокій, умиротворений споглядання природи і неспішне спілкування.
По-друге, риболовля з ночівлею під Києвом дозволяє вам поєднати улюблене хобі з активним відпочинком-тут вам доступні катання на конях і велосипедах, боулінг і квадроцикли і багато іншого.
По-третє, рибалка під Києвом з будиночками-це ще й дуже смачно. Свіжо виловлена рибка, підсмажена на грилі, стане відмінним вечерею для всієї компанії! А якщо ви не хочете стояти над жаром і морочитися з готуванням – віддайте свої трофеї нашим кухарям і вони підсмажать рибу для вас.