Те, що ви носите під одягом, так само важливо, як і верхній одяг. Правильне нижню білизну може допомогти поліпшити фігуру, підвищити впевненість у собі і навіть вплинути на те, як ваш одяг буде сидіти. Торгова марка трусы ego-український виробник нижньої білизни. Так що варто витратити час і сили, щоб знайти ідеальне білизна для вас!

Нижня білизна зазвичай не самий захоплюючий тип одягу для покупки. Знайти зручне нижню білизну не складно, якщо ви знаєте, як правильно підібрати і вибрати хорошу тканину. Незалежно від того, чи здійснюєте ви покупки для чоловічої або жіночої нижньої білизни, знання вашого типу статури допомагає, тому що деякі стилі можуть бути більш зручними, ніж інші, в залежності від вашої форми.

  Виміряйте свою талію і стегна. Ви зможете підібрати відповідний розмір нижньої білизни, якщо будете знати розміри талії і стегон.

Шукайте якісну гумку. Ніхто не хоче поправляти нижню білизну весь день. Виберіть моделі з еластичною гумкою на поясі, щоб ви знали, що воно залишиться на місці.
Уникайте занадто вузького нижньої білизни. Воно не тільки призводить до появи нерівних опуклостей під вашим одягом, але може також викликати роздратування шкіри від тертя.
Шукайте бавовняну нижню білизну. Бавовна — король, коли справа доходить до зручного нижньої білизни, тому що він дихає.
В пошуках підходящого чоловічої нижньої білизни. ТМ EGO пропонує якісні чоловічі труси: сімейні, боксерки, класичні, а також майки та шкарпетки з трикотажу високої якості.