Якщо ви знаходитесь на нашому сайті і вас зацікавив терміновий автовикуп або викуп автомобіля в Києві — телефонуйте відразу нам! Виробляємо 100% оплату в день оцінки автомобіля. У нас найкращій автовыкуп срочно сейчас.

Ми професіонали автобізнесу і займаємося АВТО-викупом вже більше 10 років. Основний напрямок нашої організації це швидкий Викуп автомобілів в Києві або скупка автомобілів з пробігом по Києву та Київській області. Маємо власний Евакуатор, готові викупити авто не на ходу, після ДТП, аварій. Всі гроші відразу готівкою. Грамотний підхід і досконалість викупу авто полягає в правильній послідовності дій при продажу або викупі як дорогих так і дешевих машин.

Для того що б терміново продати машину в Києві не обов’язково їздити по всіх комісійних майданчиках і всім пропонувати викупити Ваше авто, для цього достатньо зателефонувати Нам і приїхати відразу до нотаріуса або в МРЕО причому ви отримаєте до 90% від ринкової вартості вашої машини в день звернення до нас. Терміновий викуп авто з Нами це швидкий викуп підтриманого автомобіля в будь-якому МРЕВ Києва та області в день дзвінка.

kolibrius
goldkolibrius@gmail.com

Добавить комментарий