Згідно зі статистикою, близько 50% користувачів відвідують веб-ресурси через смартфони або планшети. Більшість потенційних клієнтів буде втрачено, якщо сайт не адаптований під мобільні пристрої, тобто його дизайн не змінюється в залежності від розміру екрану. Це також не дозволить вийти на лідерські позиції в результатах пошукової видачі. У нас найкраще продвижение сайтов в гугле. Один з алгоритмів Google «Мобайлгеддон» не дозволить просунутися в топ веб-ресурсів, у яких немає мобільної версії. Оптимізація сайту під смартфони та планшети стала важливим фактором у ранжируванні. Це не тільки підвищує зручність для користувачів, адаптація під мобільні девайси дає наступні результати:

схвалення пошукових роботів;
підвищення в рейтингу видачі;
поліпшення конверсії.
Якість мобільної версії визначається за кількома критеріями. Один з основних-зручність користування веб-ресурсом. Варто також опрацювати ключові запити, які відрізняються для мобільної і десктопної версії.

Користувачі, що використовують ПК і девайси, мають різні цілі і поведінкові особливості. Перші орієнтовані на детальне вивчення товарів, порівняння продуктів, пропозицій від компаній, аналіз умов співпраці. » Мобільні » відвідувачі переважно обмежені в часі. Вони здійснюють швидкий пошук і рішення про покупку приймають спонтанно. Основне завдання оптимізації сайту під мобільні пристрої-спростити процес оформлення замовлення та оплати продукту або послуги.

Сайт повинен виглядати привабливо і бути зручним для користувачів. Важливі такі характеристики, як конверсія, привабливість, юзабіліті. Щоб завоювати увагу потенційного клієнта і» затримати » його на сайті, необхідно приділити увагу його коректній роботі, відсутності битих посилань, дублів сторінок, швидкості завантаження даних. Мобільна оптимізація спрощує просування сай

kolibrius
goldkolibrius@gmail.com

Добавить комментарий