а «кулісою» івенту підрядники агентства іноді, жартуючи, з’ясовують-хто з них важливіший. Хто робить подію яскравою, особливою і неповторною — прокатник звуку і світла, музиканти або ведучий заходу? Подібні суперечки закінчуються «дружбою». Не тільки тому, що всі учасники процесу під час організації та проведення заходу привносять свою частку в загальний успіх, а тому, що людина, яка робить івент унікальним на самому івенті не присутній. Мова про графічного дизайнера. Детальніше на prischepkin.com/ru.

Дизайнер першим доносить до учасників події ідею і привід. Ділові конференції, новорічні корпоративи та літні тімбілдинги знаходять душу, стають винятковими в низці ідентичних завдяки емоційним графічним рішенням.

Івент агентство Прищепкін Event-Team, розуміючи важливість візуальної складової, з самого початку життя проекту приділяє належну увагу його дизайну. В рамках організації корпоративних заходів розробляється унікальний логотип, символічний брендбук з єдиними графічними, композиційними і колірними рішеннями. Вони застосовуються на всіх етапах — від запрошення, упаковки корпоративного подарунка до виробництва сценічної декорації і розробки контенту на відеоекрани.

Для того, щоб в ході організації та проведення заходу нічого не упустити, систематизуємо знання про івент дизайні і отримуємо п’ять умовних груп: дизайн для електронних носіїв, Поліграфічний дизайн, Предметний дизайн, дизайн декорацій і дизайн Відео контенту.

kolibrius
goldkolibrius@gmail.com

Добавить комментарий