Знаєте, що найпрекрасніше в історії з Гнапом? Повна нелегальність журналістів. Навіть найчесніших. У слідства Інфо не було рахунку, як пише Ганна Бабинець. Чи був рахунок, але туди не хотіли заводити премію, навколо якої сьогодні розгорівся скандал, щоб податки не платити. Тому гроші слідства Інфо, які Гнап обіцяв пожертвувати на армію, перерахували на його особистий рахунок. Тобто, всі ці люди, які розслідують корупцію і, типу, за справедливість, тупо сцут нам в очі і отримують гонорари чорним налом. А як же солідарна система і пенсіонери, які отримують пенсії з наших легальних зарплат? А хер з ними, з пенсіонерами.відпочинок

До речі, зараз Гнап з переляку парить туфту про міфічну банківській комірці. Це зручна версія, тому що її не можна перевірити. Вміст банківських комірок не відстежується. Ніхто не знає, лежали там гроші всі 4 роки і чекали, коли Гнап збереться віддати їх армії, або він витратив їх на гульдибан з блекджек і повіями на наступний же день.

Якщо Гнап хотів перерахувати гроші на армію, розумніше було робити переказ прямо з рахунку, на який вони прийшли. На відміну від банківських осередків, гроші на рахунку повністю прозорі і він легко міг би довести, що гроші дійсно відправлені на армію, а не на кишеню. А тепер у багатьох виникне питання: а чи дійсно гроші весь цей час лежали в осередку? Чи давно витрачені, а тепер з’явилися у Гнапа звідти ж, звідки у нього з’явився мільйон, зібраний за останню ніч?