Ігрові автомати

Нещодавно, група молодих дослідників з Великобританії, провела ряд соціологічних опитувань, спрямованих на популярність ігрових автоматів. Результати опитувань показали: 75% сучасних гравців воліють ігрові автомати (слоти). З чим пов’язана така популярність ігрових автоматів і чому слоти вважаються найбільш вигідною азартною грою у світі? Все дуже просто: зіграти і головне виграти в слоти може абсолютно будь-який гравець. В ігрових автоматах не потрібні певні знання чи навички. Гравцеві досить розбиратися в правилах гри і вміти робити обдумані ставки. Сьогодні, досить складно повірити в те, що перші ігрові автомати з’явилися ще в кінці 19-го століття. Чарльз Фей назавжди залишиться в пам’яті, як творець самої популярної азартної гри у світі – ігрового автомата.
Перші ігрові автомати представляли із себе простий пристрій, що нагадує величезний холодильник. У перших слотів відсутні кнопки «пуск» і «обертати». Замість кнопок гравцеві необхідно було смикнути за важіль, який запускав ігровий автомат. Перші ігрові автомати функціонували лише на трьох барабанах і пропонували стандартний набір символів. Однак, незважаючи на обмежену кількість символів і примітивні правила, ігрові автомати здобули величезну популярність не тільки в США, але і в Європі. Перший ігровий автомат називався «Operator Bell» (Дзвін свободи). Для того, щоб виграти джекпот, потрібно було зібрати три зображення дзвону свободи.
В середині 20-го століття про ігрових автоматах знали в багатьох країнах світу. Сьогодні, немає жодного казино, яке б не пропонував зіграти у всілякі ігрові автомати. З розвитком сучасних інноваційних технологій ігрові автомати вдосконалюються і пропонують гравцям нові функції, бонуси і джекпоти. Зіграйте в ігрові автомати онлайн і виграти свій перший джекпот!