Прокладка канализации

Установка канализации, прокладка труб

Прокладка канализации в компанії «Mtservice» виконують монтаж водопостачання та прокладка каналізації за доступними цінами. Нижче наведена таблиця, в якій вказані види робіт, що входять в послугу монтаж водопостачання, ціна на ці роботи і примітка (подорожчання в % від вартості залежно від певних факторів).

Проектування і монтаж каналізації здійснюється з урахуванням особливостей розташування будинку щодо каналізаційних колекторів та їх пропускної здатності. Окремо розробляються проекти автономної каналізації, що вимагає монтажу септиків. При проектуванні каналізації здійснюється розрахунок вартості необхідних матеріалів і обладнання та калькуляція вартості робіт.

Системи холодного та гарячого водопостачання із сталевих, поліетиленових або поліпропіленових труб проектуються і монтуються із суворим дотриманням технології їх застосування. Наприклад, для гарячого водопостачання вибирається поліпропілен, сталь або мідьполіетилен підходить тільки для водопроводів з холодною водою (не вище 400 С). Проектування і монтаж водопостачання залежить від запланованих витрат на водогін. При бажанні замовника можна встановити і мідні труби, вартість яких досить висока. Монтаж зовнішніх мереж здійснюється з урахуванням особливостей грунтів. Якщо труби встановлюються над поверхнею ґрунту, вони утеплюються належним чином.