Сибирское здоровье

З 29 січня по 8 лютого 2017 року місті Алмати проходить XXVIII Всесвітня зимова універсіада.
Завдяки насиченій цікавою програмою і комплексу заходів, серед якихробота наших Партнерів в промошатре Зимової універсіади2019 Красноярську, ця подія стала одним з найграндіозніших і захоплюючих.

Промостойка Компанії працює щодня, з 29 січня по 8 лютого, до 23:00, в наметі, розташованому на площі Палацу Республіки комплексу «медаліПлаза». Ми із задоволенням почастуємо вас чаєм з колекції «Сибірські трави Ольхона», ви зможете спробувати продукти нашої нової лінії спортивного харчування, а самих маленьких гостей ми порадуємо продуктам з дитячий серії «Лупотоп».

Всіх гостей і уболівальників чекають яскраві церемонії нагородження переможців змагань, культурнорозважальна програма, онлайнтрансляція церемонії відкриття і закриття Універсіади і концерти вітчизняних і зарубіжних артистів.

Крім інформаційної роботи в наметі, Корпорація «Сибірське здоров’я» надала подарунки для переможців розважальних програм і змагань з настільного хокею деталі ви можете переглянути по ссылке , лазерному біатлону і вікторини на тему Зимової універсіади2019.